Už aj na Slovensku máme podcast o slovenskom lezení a horolezectve! Viacerí ste možno zachytili informácie o projekte Martina Krasňanského, ktorý tento rok uzrel svetlo sveta. Podcast ZA SKALAMI prináša zaujímavé rozhovory s osobnosťami slovenskej lezeckej a horolezeckej scény a má za cieľ priblížiť lezeckej aj širokej verejnosti náš vertikálny svet.

Tento týždeň sa za mikrofón posadila predstaviteľka nežnejšej polovice lezcov, Densia Šulcová. Kto z vás ešte Denisu nepozná, tomu ju Martin Krasňanský – moderátor podcastu “Za skalami” – na úvod predstaví nasledovne: “Keď som sa spýtal Peťa Hámora, ako by ju charakterizoval, odpovedal: „Sú ženy, lezkyne, lyžiarky a potom je tu Denisa.” Prvá slovenská horská vodkyňa hovorí za všetko. No aká k tomu viedla cesta? A ako sa dá vôbec zostať tak dlho vo svete „outdooru“ , byť matkou, pracovať a zároveň nestratiť svoj smer? Aj o tom bude rozhovor s Denisou Šulcovou.

Prajem Vám príjemné počúvanie.

Podcast si môžete vypočuť vo viacerých podcastových aplikáciách – SpotifyApple Podcasts či Google Podcasty, odkazy na epizódu i na stiahnutie aplikácii nájdete aj pod týmto článkom. Všetky epizódy si môžete vypočuť aj bez stiahnutia aplikácie priamo v prehliadači cez váš počítať či smartfón. Podcast si môžete vypočuť napríklad aj cez platformu Anchor.fm či skpodcasty.sk, odkaz na tieto nájdete takisto aj nižšie.

ZA SKALAMI #03 – Denisa Šulcová

Spotify

Apple Podcasts

Google Podcasts

Anchor.fm